KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286101
nr 1528 6101
Engelbert Bertel-Nordström
(1884-1967), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1949. Olja på duk, 64x80cm, yttermått inklusive ram: 90x106cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:27:43
20/3 20:20:54
Engelbert Bertel-Nordström
Läs mer om Engelbert Bertel-Nordström